Seslenis

Seslenis

Sevgili Hemsehrilerim;

Hanönü Belediye Baskan adayligimin açiklandigi süreçten çok daha önce baslayan bir çalisma dönemine kadar olan zaman içerisinde ekibimle birlikte çok zorlu bir maraton yasadik. Ben ve ekibim her gün sizlerle birlikte olduk, kapi kapi, ev ev gezdik. El ele merhabalastik, göz göze duygularimizi-fikirlerimizi tek tek sizlere aktardik. Fikirlerinizi ve dertlerinizi dinledik, siz bizi anladiniz biz sizi anladik. Dertlerinize çözüm aradik, projelerimizi sunduk.

Simdi sizlerden aldigimiz güç ve destek ile projelerimizi uygulama zamani, sizlere hizmet etme zamani. Sizler bana ve partime olan güveninizle görevlerinizi yaptiniz. Simdi sira bende ve ekibimde. Ana felsefemiz olan birlikte yönetim anlayisi ile yönetimin nasil oldugunu, Hanönü'u nasil daha yasanabilir bir kent haline getirecegimizi tüm Türkiye'ye gösterme zamani. Biz buna haziriz.

Sevgili hemsehrilerim emin olmalisiniz ki; bugünden sonra Hanönü daha seffaf, daha dürüst, daha dogru ve istenildigi her an hesap verebilecek bir anlayisla yönetilecektir. Insanlara yaklasimimiz Yunus'un sevgisiyle, problemlere yaklasimimiz kadifeye sarilmis çelik yumruk gibi, bize katki sunmak isteyenlere bakisimiz kardesçe olacaktir.

Sosyal sorumluluklarinin bilincinde, sagduyulu, çagdasliga, aydinliga Ilkelerine bagli bir Belediye Baskani'na yani Serkan UÇAR kardesinize evet dediniz. Allah'in izniyle bu görevi alnimizin akiyla yerine getirecegiz. Bes yil sonra tekrar sizlerin karsisina çikacagimizi unutmayacagim. Sözlerimiz, projelerimiz vaatlerimiz buza yazilmis yazi olmayacaktir. Ben ve ekibim sizlere mahçup olmayacagiz. Hükümetimizin Belediye çalismalari disindaki verdigi sözlerin takipçisi olacak ve yeni projelerimizle destek olacagiz.
Hanönü ortak paydamizdir diyen ve yatirim yapmak isteyenleri destekleyecek ve onlarla baris içinde olacagiz.

Yerel Seçimlerinde Hanönü Belediye Baskani seçilmemi saglayan, ekibime, partime destek veren, oylarini veren ve vermeyen tüm halkimiza tesekkür ediyorum. Tüm Hanönü'nü ve Hanönü'lünün Belediye Baskani olacagimi bir kez daha hatirlatiyor, gelecek seçimler için degil, gelecek nesiller için çalismaya söz veriyorum. Hepinize saygi ve sevgilerimi sunuyorum.

  • Oluşturulma Tarihi : 21.1.2017 21:10:01