ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI
Tarihi: 16.09.2020
![Hanönü Belediye Başkanlığı - Kastamonu](/WebCms/Upload/duyurular/BELEDIYE_5d2b16d8-a502-44d1-995e-bd0ff7a618b1.jpg)
Hanönü Belediye Başkanlığı olarak ilçemiz merkezindeki ara yollarda asfaltlama çalışmalarına başlandı. İşlerine ara vererek bizlere destek olmak için kombine asfalt aracını ve elemanlarını gönderen Şenpazar Belediye Başkanı Sayın Cem ÇINAR a , silindir desteği sağlayan Köseoğlu Madencilik firmasına , Greyder ve personel desteği sağlayan Hanönü Kaymakamlığına özverili çalışan Belediyemiz personellerine teşekkür ederiz.